received 57444557005586812019 m. gruodžio 3 d. Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų instituto docentė Rita Makarskaitė-Petkevičienė Grigiškių pradinėje mokykloje vedė seminarą tema „Mokymasis mokyklos kieme ir gamtamokslinių priemonių naudojimas“

Seminaro, į kurį susirinko Grigiškių pradinės mokyklos ir Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos pradinių klasių mokytojai, metu nagrinėti gamtos požymiai, aiškintasi, kaip pradinių klasių mokiniai turėtų būti mokomi pažinti gamtos požymius, aptarta, kaip išvengti tipinių klaidų ir neteisingų gamtamokslinių vaizdinių formavimo.

Pateikta daug idėjų edukacinei veiklai tiek klasėje, tiek lauke. Ir esant minusinei temperatūrai, dalis seminaro vyko mokyklos kieme ir tai seminaro dalyviams suteikė daug teigiamų emocijų. Grįžę į klasę mokytojai susipažino su dar nebandytomis tyrinėjimo priemonėmis, atliko kelis praktikos darbus.