Seminaras atskl int2019122Vakarų filosofijoje gerai žinoma „laisvos valios“ sąvoka tapo ir psichologinių tyrimų objektu. Ar šie tyrimai paliečia universalius įsitikinimus apie laisvą valią? Ar ši sąvoka turi universalią reikšmę? Ar visgi tai kultūriškai lokalus fenomenas? Į šiuos ir kitus klausimus bandysime atsakyti diskusijos metu.

Pranešėjas: Doc. Renatas Berniūnas.

Diskusijos dalyviai:
Doc. Rūta Sargautytė
Prof. Gintautas Valickas

Moderatorius: Prof. Audrius Beinorius.

Renginys vyks 2019 m. gruodžio 20 d. 11:00 -13:00 val. VU Filosofijos fakultete, 201 auditorijoje (Universiteto g. 9, Vilnius).

Įėjimas laisvas, be registracijos.

Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-01-0111) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT). „Tarp pasirinkimo ir determinizmo: kultūrinė laisvos valios, sėkmės ir atsitiktinumo patyrimo bei konceptualizavimo įvairovė“ (DOTSUT-22 (09.3.3-LMT-K-712-01-0111)).