Seminaras apie švietimo sistemą ir PISA tyrimus - VU Filosofijos fakultetas

thought 2123970 12802020 m. vasario 20 d. (ketvirtadienį) 16 val. kviečiame Jus į CONSILIUM EDUCATIONIS seminarą „Po eilinio PISA cunamio 2: Ką naujo apie mūsų švietimo sistemą gali pasakyti PISA?“. Seminaro metu pranešimą skaitys švietimo ekspertas dr. Algirdas Zabulionis. Kvietimą į renginį taip pat rasite ir prisegtuke.
 
Seminaro metu pratęsime prieš mėnesį vykusią diskusiją apie tai, ką rodo PISA tyrimas, kokios yra šio tyrimo duomenų panaudojimo galimybės, kaip šiuos rezultatus panaudoja arba nepanaudoja Lietuvos politikos formuotojai, kaip šis tyrimas siejasi su nacionaliniais mokinių pasiekimų patikrinimo testais.

Po pranešimo kviesime visus padiskutuoti ir pasidalinti savo įžvalgomis šia tema.

Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9, Vilnius) 201 auditorijoje.

Seminarų rengėja ir vedėja – VU Edukologijos katedros profesorė habil. dr. Vilija Targamadzė.

Seminarų Consilium Educationis ciklo tikslas – diskusijos, o ne bendrinimai, ne nuomonių „primetimas“, o jų išsakymas ir kiekvieno problemą gvildenančio dalyvio skatinimas mąstyti įvairiais žiūros kampais.

Taip pat kvietimą į seminarą rasite Facebook: https://www.facebook.com/events/2241141952859316/
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos