arqusVilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dėstytojos Agnė Juškevičienė, Asta Meškauskienė ir Urtė Lina Orlova dalyvavo ARQUS projekto veiklos Preventive early career education pirmajame partnerių susitikime, kuris buvo skirtas patirties, siejamos su šalies dalyvaujančios projekte karjeros ugdymo iššūkiais, vykdoma karjeros orientavimo veikla ir tuo pagrindu formuojamos politikos, sklaidai.  

Pagrindinis dėmesys skirtas šešioms diskusinėms temoms: kiekvienos šalies švietimo sistemai, pagrindiniams iššūkiams, su kuriais susiduria jaunimas besirenkantis karjeros kelią, ir ypač individualiųjų poreikių turintys jauni žmonės; karjeros orientavimą reglamentuojančių dokumentų, įgyvendinamų karjeros modelių bei gerosios praktikos apžvalgai; pažeidžiamų mokinių grupių įtraukčiai į karjeros orientavimo sistemą. Taip pat buvo siekiama, kad šio susitikimo metu kiekvienas projekte dalyvaujantis universitetas numatytų realų indėlį įgyvendinant projekto veiklas.

Vilniaus universitetą atstovaujančios mokslininkės įžvelgia galimybę parengti tarptautine patirtimi grindžiamus ir Lietuvos pedagogams ir švietimo pagalbos specialistams skirtus mokymus, metodinės medžiagos parengimą siejamą su pradinio ir vidurinio ugdymo karjeros orientavimu, sutelkiant dėmesį ir į mokinių, turinčių įvairių specialiųjų ugdymosi poreikių, įtrauktį.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos