Rugsėjo 3 d. (pirmadienį) Vilniaus universitetas iškilmingai paskelbs naujų studijų metų pradžią.

Šventės programa:

9.30 val. - Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas VU Bibliotekos kieme.

img 790410.00-12.00 val. Pirmoji paskaita „Asmenybė šiuolaikiniame pasaulyje: iššūkiai ir galimybės“ VU Teatro salėje. Bendrosios psichologijos katedros vedėjas, profesorius Gintautas Valickas.
Dekano ir profesūros sveikinimai.

14.45 val. – Vilniaus universiteto dėstytojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.45 val. – iškilminga studijų metų pradžios INITIUM SEMESTRI ceremonija universiteto Didžiajame kieme. Koncertuos Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ (meno vadovas Albinas Kučinskas), VU dainų ir šokių ansamblio choras (meno vadovas Eugenijus Čirplys, choro vadovė Dovilė Marčiukaitė).