Š. m. spalio 5 d. (penktadienį) 11 val. 201 aud. VU Filosofijos fakultete kviečiame dalyvauti paskaitoje „New Trends of Criminology and teaching innovations“, kurią skaitys kriminologijos ekspertas Helmut Kury, psichologijos profesorius, teismo psichologijos ekspertas (Freiburgo universitetas (Vokietija)). Paskaita skirta psichologijos, sociologijos, teisės dėstytojams ir studentams bei visiems, besidomintiems kriminologija. Pagal ESFA projektą Tarptautiškumas sociologijos ir kriminologijos studijose (Nr. VP1-2.2.-ŠMM-07-K-02-053)