shoutVilniaus universitetas įgyvendina projektą Social Sciences and Humanities in intersectoral Outreach for better education and sustainable innovations“ (SHOUT), kurio tikslas – stiprinti socialinių ir humanitarinių mokslų vaidmenį bei šių mokslų atstovų gebėjimus sprendžiant visuomenėje kylančias problemas bei siūlant inovatyvius sprendimus atliepiant Jungtinių Tautų Darnaus Vystymosi Tikslus. Šiuo projektu siekiama stiprinti bendradarbiavimą bei žinių dalijimąsi tarp sektorių taip didinant socialinių ir humanitarinių mokslų absolventų ir tyrėjų įsidarbinimo galimybes.

Kviečiame susipažinti su šiuo projektu, kurio metu socialinių ir humanitarinių disciplinų studentai turės galimybę atlikti inovatyvias misijomis pagrįstas stažuotes (Lietuvoje ir užsienyje), dėstytojai pasisems bendradarbiavimo patirties su verslu ir nevyriausybiniu sektoriumi, o įmonės kvies akademijos narius kartu kurti tvarius sprendimus. Projektui vadovauja VU Filosofijos fakultetas ir kviečia visus susidomėjusius rašyti mums ir jungtis prie mūsų!

Kontaktinis asmuo: projekto vadovas prof. dr. Arūnas Poviliūnas, tel.(8 5) 266 7601, el. paštas

Daugiau apie SHOUT projektą jį pristatančiame filmuke:

shout1 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos