Š. m. spalio 19 d., penktadienį, 10 val. VU Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje vyks Harold E. Pepinsky viešoji paskaita „Taikdariška kriminologija“ („Peacemaking Criminology“)

Harold E. Pepinsky yra Indianos universiteto (JAV), kuriame dėstė daugiau negu 30 metų, baudžiamosios justicijos profesorius emeritas. Harvardo universitete, gavęs teisinį išsilavinimą, tęsė studijas Pensilvanijos universitete, kuriame įgijo sociologijos daktaro laipsnį. Profesorius yra ne tik 80-ties publikacijų autorius, bet taip pat yra parašęs aštuonias knygas, viena iš kurių - „Mitai, kurie sukelia nusikaltimus“ (Myths That Cause Crime) - 1986 m. laimėjo Baudžiamosios justicijos mokslų akademijos „Išskirtinės knygos“ apdovanojimą.

Kvietimas