271852501 584578149302020 1076147380004679425 n copyJau 19-ąjį kartą kviečiame Jus dalyvauti ir pristatyti savo atliekamus tyrimus Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijoje (JMPK) „Įgalinti ir įkvėpti!“. Konferencija vyks 2022 metų gegužės 6 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete, stebėti konferenciją bus galima ir nuotoliniu būdu. Pranešėjams: santraukų pateikimo terminas pratęsiamas iki kovo 8 d.

Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija – tai galimybė susirinkti visiems, besidomintiems psichologija, jos naujovėmis ir tyrimais. Konferencijos metu savo vykdomus mokslinius tyrimus pristatys visų pakopų studentai, mokslo daktarai, praktikai.

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Psichologijos instituto doktorantai. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.jmpk.fsf.vu.lt bei Facebook puslapyje.