Psichologija copyJau 18-ąjį kartą kviečiame Jus dalyvauti ir pristatyti savo atliekamus tyrimus Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijoje (JMPK). Konferencija „Šiuolaikinės psichologijos veidas“ vyks 2021 metų gegužės 7 d. nuotoliniu būdu.

Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija – tai galimybė pristatyti savo vykdomus mokslinius tyrimus visų pakopų studentams, mokslo daktarams bei praktikams. Šiais metais pažvelgsime į šiuolaikinės psichologijos veidą, prie kurio kūrimo ir plėtojimo savo naujausiais atradimais neabejotinai prisideda jaunieji mokslininkai.

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Psichologijos instituto doktorantai. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.jmpk.fsf.vu.lt bei Facebook puslapyje.