Tinkl VP Kinu istorine int2021 m. kovo 19 d. 11.30 val. maloniai kviečiame į Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto doc. dr. Loretos Poškaitės viešą paskaitą „Istorinė-kultūrinė atmintis šiuolaikiniame kinų mene“.

Kinija išsiskiria iš kitų pasaulio civilizacijų ypatinga pagarba praeičiai ir savo istorijai, suvokdama ją pirmiausia kaip pamoką ir orientyrą dabarčiai bei ateičiai. Šioje paskaitoje bus siekiama parodyti, kaip šis istorijos autoritetas yra pasitelkiamas jos atminties įamžinimui ir dabarties reflektavimui šiuolaikiniame (pomaoistinio laikotarpio) mene – tapyboje, fotografijoje, performansuose.

Paskaita vyks Zoom platformoje. Prisijunkite, spausdami apačioje nuorodą:

VU Konfucijaus Institutas is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Doc. Loretos Poškaitės paskaita “Istorinė-kultūrinė atmintis šiuolaikiniame kinų mene”
Time: Mar 19, 2021 11:30 AM Europe/Vilnius

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės