elektronine erdve2021 m. balandžio 26 - 27 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vyks išorinis tarptautinis sociologijos studijų krypties programos vertinimas.

VU Filosofijos fakultete yra vykdomos šešios sociologijos studijų krypties programos. Bakalauro: „Kriminologija“, „Socialinė politika“, „Sociologija“ ir magistro: „Sociologija ir kriminologija“, „Socialinė politika“, „Sociologija“. Nuotolinio vizito metu užsienio ekspertai susitiks su programos savianalizės suvestinės rengimo grupe, administracija, dėstytojais, studentais, absolventais ir socialiniais partneriais.

Susipažinti su vizito darbotvarke galite čia.