Nuotolinis renginys: „Ššš! Mama dirba…“ - VU Filosofijos fakultetas

foto2 642x410Artėjančios Motinos dienos proga Vilniaus universiteto (VU) administruojamo „Horizon 2020“ projekto „MotherNet“ komanda kviečia į nuotolinį renginį „Ššš! Mama dirba…“. Balandžio 29 d. 15.00 val. startuosiančiame renginyje bus diskutuojama apie besikeičiantį motinų vaidmenį, motinystę ir nuotolinį darbą, svarstoma, ką reiškia būti mama šiuolaikinėje Europoje.

Renginyje „Ššš! Mama dirba…“ mamos ir vaikai taip pat kalbės apie šeimos ir darbo derinimą COVID-19 pandemijos akivaizdoje, dalysis gyvenimo, darbo ir vaikų auginimo patirtimi. Vaikų ir mamų diskusiją moderuos vienos iš projekto koordinatorių dukra – septintokė Dominyka Šumskaitė.

Tiesioginę nuotoliniu būdu vykstančio renginio transliaciją bus galima žiūrėti VU Facebook paskyroje.

Renginio programa

15.00–15.05 val. projekto pristatymas ir sveikinimas Motinos dienos proga.
Projekto vadovė dr. Eglė Kačkutė.

15.05–15.50 val. vaikų ir mamų diskusija apie bendrą darbą, mokslą ir pastangas netrukdyti vieni kitiems.
Moderuoja VGTU Inžinerijos licėjaus 7e klasės mokinė Dominyka Šumskaitė.

15.50–16.00 val. nuotraukų konkurso „Ššššš! Mama dirba…“ nugalėtojų apdovanojimas.

16.00–16.15 val. mokslinė diskusija apie motinystę ir nuotolinį darbą.
Dalyvauja doc. dr. Violeta Gevorgianienė ir dr. Toma Jasiukevičiūtė Zelenko.

„Horizon 2020“ priemonės „Twinning“ projekto „MotherNet“ tikslas – vykdyti visapusiškus tarpdisciplininius motinystės tyrimus, gilinant suvokimą apie tai, kaip kinta motinystės samprata socialinius, ekonominius ir politinius pokyčius išgyvenančioje šiuolaikinėje Europoje, ir nagrinėjant, kokie tarpusavyje konkuruojantys motinystės diskursai kuria mūsų suvokimą apie šiuolaikines motinas. Atsakymo į šiuos klausimus projekte ieško trys VU fakultetai – Filologijos, Filosofijos ir Medicinos kartu su partneriais iš Upsalos ir Meinuto universitetų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos