diplomai 2021Mieli Filosofijos fakulteto absolventai, dėstytojai, bendruomenės nariai,

Maloniai kviečiame Jus į iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją, kuri vyks š. m. birželio 28 d. VU Šv. Jonų bažnyčioje.

14.00 val. diplomus įteiksime: Azijos studijų, Filosofijos, Psichologijos, Psichologijos (turintiems universitetinį aukštąjį išsilavinimą), Socialinės politikos, Socialinio darbo, Sociologijos, Vaikystės pedagogikos studijų bakalaurams.

17.00 val. diplomus įteiksime: Edukacinės ir vaiko psichologijos, Edukologijos, Filosofijos, Klinikinės psichologijos Organizacinės psichologijos, Religijos studijų, Šiuolaikinės Azijos studijų, Socialinės politikos, Socialinio darbo, Sociologijos, Sveikatos psichologijos, Taikomosios ir teorinės ir kriminologijos, Teisės psichologijos studijų magistrams, profesinių pedagoginių studijų „Mokyklos pedagogika“ absolventams.

Sveikiname šių studijų programų absolventus, jų dėstytojus, absolventų šeimų narius.

Įėjimas į ceremonijos vietą pro vartus iš Pilies g.

Diplomus atsiimti galima keliais būdais:

1. Atsiimti birželio 28 d. diplomų įteikimo šventės metu.

2. Atsiimti gyvai Filosofijos fakulteto Studijų skyriuje. Nuo nuo birželio 29 d. darbo dienomis 10-13 ir 14-16 val.