diplomai 2021Mieli Filosofijos fakulteto absolventai, dėstytojai, bendruomenės nariai,

Maloniai kviečiame Jus į iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją, kuri vyks š. m. birželio 23 d. VU Centrinių rūmų Didžiajame kieme.

13.00 val. diplomus įteiksime: Azijos studijų, Filosofijos, Kriminologijos, Psichologijos, Psichologijos (turintiems universitetinį aukštąjį išsilavinimą), Socialinės politikos, Socialinio darbo, Sociologijos, Vaikystės pedagogikos studijų bakalaurams.

Dėmesio bakalauro studijų absolventams! Atsižvelgiant į LR Vyriausybės ir Vilniaus universiteto sprendimus, ekstremalios padėties sąlygas valstybėje, renginio dalyvių skaičius ribojamas. Kiekvieno absolvento į iškilmes prašytume atvesti ne daugiau kaip 1 svečią. Bendras dalyvių skaičius renginyje ribojamas iki 500.

16.00 val. diplomus įteiksime: Edukacinės ir vaiko psichologijos, Edukologijos, Filosofijos, Klinikinės psichologijos Organizacinės psichologijos, Religijos studijų, Šiuolaikinės Azijos studijų, Socialinės politikos, Socialinio darbo, Sociologijos, Sveikatos psichologijos, Sociologijos ir kriminologijos, Teisės psichologijos studijų magistrams, profesinių pedagoginių studijų „Mokyklos pedagogika“ absolventams.

Dėmesio magistrantūros ir PPS absolventams! Atsižvelgiant į LR Vyriausybės ir Vilniaus universiteto sprendimus, ekstremalios padėties sąlygas valstybėje, renginio dalyvių skaičius ribojamas. Kiekvieno absolvento į iškilmes prašytume atvesti ne daugiau kaip 2 svečius. Bendras dalyvių skaičius renginyje ribojamas iki 500.

Įėjimas į ceremonijos vietą pro vartus iš Pilies g., išėjimas pro M. K. Sarbievijaus kiemelį.

Dezinfekcinio skysčio bus prie įėjimo, kaukėmis reikia pasirūpinti patiems dalyviams ir svečiams. Renginys vyks po atviru dangumi, todėl rekomenduojame pasirūpinti atitinkama apranga ir skėčiais lietaus atveju.

Diplomų įteikimai bus filmuojami ir tiesiogiai transliuojami VU Facebook paskyroje. Maloniai kviečiame visus stebėti transliaciją!

Sveikiname šių studijų programų absolventus, jų dėstytojus, absolventų šeimų narius.

Diplomus atsiimti galima keliais būdais:

1. Atsiimti birželio 23 d. diplomų įteikimo šventės metu.

2. Gauti registruotu paštu. Per savo paskyrą VUSIS reikia pateikti prašymą „Dėl diplomo siuntimo paštu“. Prašymą reikia pateikti iki birželio 29 d., kadangi nuo birželio 30 d. absolventai nebeturės prieigos prie VUSIS. Diplomai bus siunčiami nuo birželio 28 d.

3. Atsiimti gyvai Filosofijos fakulteto Studijų skyriuje. Nuo birželio 28 d. iš anksto su Studijų skyriaus darbuotoja suderintu laiku atvykstant į Filosofijos fakultetą. Atvykimo laiką prašome derinti el. paštu . Diplomai Fakultete bus saugomi vienerius metus.