pagrjpgGerbiami dėstytojai ir studentai,

VU Senatas priėmė sprendimą, kad studijų procesas ir jo veiklos 2021–2022 studijų metų rudens semestro metu planuojamos nenuotoliniu būdu. Laukiame Jūsų fakultete rudenį ir primename, kad pagrindinė visų mūsų grįžimo į auditorijas ir įprasto akademinio gyvenimo užtikrinimo sąlyga yra vakcinacija. Todėl visus, kurie dar nespėjo pasiskiepyti, kviečiame tai padaryti. Jeigu viruso plitimas sujauks planus, pranešime. Rugpjūčio mėnesio pabaigoje informaciją apie rudens semestro studijų organizavimą ir vykdymą bei paramą studijų vykdymui skelbsime fakulteto interneto svetainės skiltyje "Rudens semestro studijos", kurią lengvai pasieksite svetainės viršuje paspaudę "Aktualu".

Turiningos, smagios ir sveikos vasaros visiems!

Dekanas Jolanta