diplomas paskaita dar- Ką studijuoji?
- Sociologiją.
- Ai, tai po to tas apklausas darysi?

Taip, apklausos – viena iš sociologijos profesinės veiklos lauko galimybių, bet tikrai ne vienintelė. Ką galima veikti baigus sociologijos studijas? Kur save realizuoja sociologijos absolventai? Kokie profesiniai jų įgūdžiai reikalingi darbo rinkoje?

Nuotolinėje paskaitoje „Sociologijos diplomas kišenėj – kas toliau?“ sociologė Milda Pivoriūtė supažindins su sociologijos absolventų profesinės veiklos galimybių įvairove, dalinsis asmenine bei kolegų patirtimi. Milda papasakos apie realius sociologijos absolventų karjeros kelio pavyzdžius, taip pat parodys darbo skelbimų, pagal kuriuos buvo ieškomi sociologai, pavyzdžių.

Aktualu savo karjeros perspektyvomis besidomintiems, dėl savo studijų pasirinkimo ar profesinės krypties dvejojantiems, dėl ateities nerimaujantiems ir savo kelio ieškantiems sociologijos (ir giminingų disciplinų) studentams ir absolventams. Galėsite užduoti rūpimus klausimus.

Susitikimo trukmė - 2 val.

Spalio 22 d. (penktadienį) 15.30 val.

Į paskaitą registruokitės čia > https://forms.gle/tGACEsVJWziCZiSQ6

Likus valandai iki renginio gausite Teams prisijungimo nuorodą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos