Tarptautinė edukacinių tyrimų doktorantų mokykla - VU Filosofijos fakultetas

dok.mokVilniaus universiteto Ugdymo mokslų institutas kartu su Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institutu 2021 m. gruodžio 8-11 dienomis organizavo doktorantų konsorciumą Vilniuje ir Druskininkuose. Organizatoriai prof. dr. Lilija Duoblienė ir prof. dr. Valentina Dagienė, taip pat Radboud universiteto prof. Erikas Barendsenas.

Konsorciumas skirtas bet kurių metų doktorantams, kurių tyrimai, mokslinė veikla susijusi su edukologija: formalusis ir neformalusis švietimas, aukštasis mokslas, švietimo technologijos, mokytojų rengimas, specialusis ugdymas, įvairių dalykų didaktika, informatinis mąstymas, STEM integravimas. Taip pat skiriamas dėmesys kitoms su globalizacija, klimato kaita, šiuolaikinėmis technologijomis ir inžineriniu švietimu susijusioms sritims. Doktorantų konsorciume dalyvauja daug mokslininkų, profesorių, doktorantų vadovų, kurie gilinasi į įvairias temas, skaito doktorantų darbus, teikia siūlymus, diskutuoja.

Doktorantų konsorciumas – tai draugiškas forumas doktorantams aptarti savo mokslinių tyrimų temas, tyrimo klausimus ir dizainą švietimo srityje, gauti konstruktyvių atsiliepimų iš kolegų ir vyresniųjų mokslininkų, padėti pasirinkti tinkamą tyrimo metodiką ir strategijas. 

Šiais metais doktorantų mokykloje dalyvavo 24 doktorantai iš 10 šalių (Vokietijos, Austrijos, Švedijos, Estijos, Šveicarijos, Vengrijos, Nyderlandų, Suomijos, Slovėnijos, Lietuvos) ir 18 profesorių bei mokslininkų.  

Nepaisant gilėjančių mokslo žinių, šis konsorciumas suteikia galimybių tarpkultūriniams mainams tiek tarptautinėje tyrėjų grupėje, tiek susitikti su vietiniais studentais ir dėstytojais. Tai leidžia jiems įgyti turtingos tarpkultūrinės patirties, išplėsti mokslinį bendradarbiavimo tinklą. 


dok.pr „Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“ Nr. 09.3.1-ESFA-V-738-03-0001.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos