fsf copy2022 m. sausio 26-27 dienomis Vilniaus universitete Filosofijos fakultete organizuojamas „Akademinio rašymo seminaras“ anglų kalba. Seminarą sudaro 6 temos, skirtos doktorantams ir jų vadovams, kurias per dvi dienas trukančius užsiėmimus atskleis Prof. dr. Roma Kriaučiūnienė (Vilnius University), Prof. dr. Nijolė Burkšaitienė  (Vilnius University), Prof. dr. Ineta Luka (Turiba University, Latvia). Seminaras yra vienas iš projekto „Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“  Nr. 09.3.1-ESFA-V-738-03-0001, rengiamų renginių ciklo. Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

ES VU logo