Kvietimas JaunųjųKriminologųKonferencija 2022

Ar domitės nusikaltimais, deviacijomis, baudžiamojo teisingumo sistema ar socialine kontrole? Ar atlikote šiomis temomis tyrimų? Tuomet maloniai kviečiame dalyvauti 2–joje mokslinėje jaunųjų kriminologų konferencijoje! Konferencija vyks gyvai 2022 m. gegužės 27 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9, Vilnius). Renginio tikslas – kartu susipažinti su įvairiomis kriminologinių tyrimų kryptimis, skatinti mokslines diskusijas, puoselėti ryšius tarp disciplinų.

Kas dalyvaus? Kriminologijos ir kitų disciplinų bakalaurantai bei magistrantai.

Ką bus pristatoma? Kursinių, baigiamųjų darbų rezultatai, atliekami moksliniai tyrimai, kiti darbai kriminologinėmis temomis: nusikaltimai, socialinės deviacijos, baudžiamojo teisingumo institucijos, teisėsaugos veikla, socialinės normos ir socialinė kontrolė bei įvairūs socialiniai šių reiškinių aspektai.

Konferencijos programa.

Turite klausimų? Į juos visus atsakys:

Sekite informaciją Facebook - Jaunųjų kriminologų konferencija

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto Kriminologijos katedra