dok2022m. gegužės 3-4 dienomis VU Filosofijos fakultete organizuojamas tarptautinis dviejų dienų seminaras doktorantams  „Introduction to Ethnography for Research in Eeducation and Social Sciences“. Seminare apžvelgiamas etnografinis požiūris į švietimo ir socialinių mokslų reiškinių tyrimą. Studentai nagrinės, kas yra ir kas nėra etnografija kaip tyrimo metodas, į kokius klausimus etnografija gali atsakyti ir kokius metodus etnografai naudoja rengdami, analizuodami ir pateikdami etnografinius tyrimus. Bus aptariama etnografijos etika, iššūkiai ir galimybės. Taip pat bus pristatyti auto etnografinių tyrimų ypatumai ir etnografijos bei istorijos sąsajos švietime. Seminarą ves profesorė Audra Skukauskaitė (Cetrinės Floridos universitetas, JAV) ir Ugdymo mokslų instituto docentė Irena Stonkuvienė (Vilniaus universitetas).

Seminaro programa.

Dėl registracijos prašome kreiptis į Ugdymo mokslų instituto administratorę Kristiną Rukšėnienę, el. p.