išmanusis miestasVilniaus universitetas įgyvendindamas projektą „Empower Girls to Embrace Their Digital and Entrepreneurial Potential“ (GEM) No. LC-01380173 (Girls4STEM-2019) nuo 2020 m. organizuoja vasaros mokyklas „Išmanusis miestas” 12-14 metų mergaitėms.

Vasaros mokyklos veiklomis siekiama stiprinti mergaičių domėjimąsi gamtos mokslais, ugdyti skaitmeninius ir verslumo gebėjimus, motyvuoti rinktis su STEM dalykais susijusią karjerą bei skatinti dalyvauti Europos mokslinių tyrimų, inovacijų srityse.

Pagrindinė mokyklos veikla: mokykloje „Išmanusis miestas 2022“ bus kuriami ir programuojami modeliai su Arduino skirti sumažinti šiltnamio klimatą sąlygojančius veiksnius, užtikrinti namų ir gatvių saugumą bei patogumą. Mergaitės įgyvendins mini projektus bendradarbiaudamos mažose grupėse.

Mokyklos dalyvės lankysis Užupio kūrybiškumo - programinės ir techninės įrangos erdvėje VIVISTOP, Užupis. Dalyvės taps žaismingomis kūrėjomis ir išbandys įvairias kuriamų prototipų dizaino metodikas, susitiks su verslo ir mokslo atstovėmis.

Vasaros mokyklos formatas: dienos mokykla. Mokykla yra nemokama, pietūs mergaitėms bus apmokėti projekto lėšomis.

Vasaros mokyklos laikas: 2022 m. birželio mėn. 20 - 22 d.

Vieta: Vilniaus universitetas, Verslo mokykla (Saulėtekio al. 22, LT-10225)

Vasaros mokyklos organizatoriai: Vilniaus universitetas, Filosofijos fakultetas.

Plačiau apie projektą ČIA.

Vasaros mokyklos programą rasite ČIA.

Kontaktinis asmuo: projekto vadovė doc. dr. Asta Meškauskienė, el. paštas

Registracija į vasaros mokyklą vyks nuo gegužės 3 d. iki birželio 10 d.

Apie dalyvių atranką pranešime el. pašto adresu nurodytu registracijos formoje.

REGISTRACIJA

išmanusis miestas logo2