Prorektore Nuotrauka 642x410Sveikiname prof. Vilmantę Pakalniškienę pradedančią eiti VU organizacijos vystymo ir bendruomenės reikalų prorektorės pareigas.

Vilniaus universiteto (VU) rektoriaus komandą papildanti nauja narė pareigas pradės nuo šių metų gruodžio 1 dienos.

„Jonathano Sackso knygoje „Moralė“ pateikta labai gera mintis apie tai, koks turi būti universitetas. Tai saugi erdvė, kur kalbama mandagiai, įrodinėjama racionaliai ir klausomasi pagarbiai. Tad norėtųsi, kad ši mintis mane lydėtų einant šias pareigas, nepasimirštų, atsispindėtų būsimuose darbuose“, – sako prof. V. Pakalniškienė.

Prof. V. Pakalniškienė 2000 m. VU įgijo klinikinės psichologijos specialybę ir po studijų dirbo psichologe Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje bei Širvintų rajono psichikos sveikatos centre. Vėliau mokslus tęsė Erebru (Örebro) universitete Švedijoje, kur 2008 m. įgijo filosofijos mokslų daktaro laipsnį.

Prof. V. Pakalniškienė VU dirba nuo 2008 m., profesorės pareigas eina nuo 2022 m. Nuo 2018 m. yra Filosofijos fakultete veikiančio Psichologijos instituto direktorė. Ji dėsto psichologijos bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros programų studentams, vadovauja moksliniams projektams. Prof. V. Pakalniškienė buvo psichologijos bakalauro studijų programos komiteto pirmininkė, yra psichologijos doktorantūros studijų programos komiteto narė, Filosofijos fakulteto tarybos pirmininkė.

Publikuota VU naujienose 2022.10.20

Profesorę nuoširdžiai sveikina Filosofijos fakulteto bendruomenė.