52196127160 b184357219 wMaloniai kviečiame absolventus, dėstytojus, studijų programų socialinius partnerius, artimuosius, draugus į DIPLOMŲ įteikimo šventę. Ceremonija vyks š. m. vasario 2 d. 14 val. VU Mažojoje auloje (Universiteto g. 3).

Diplomai bus įteikiami:

Bakalauro studijų programos „Kriminologija“ bakalaurams.

Magistrantūros studijų programos „Socialinė politika“ magistrams.

Studijų baigimo pažymėjimai – profesinių pedagogikos studijų programos „Mokyklos pedagogika“ absolventams.

Nuoširdžiai sveikiname šių studijų programų absolventus, jų dėstytojus ir artimuosius!

Atsiskaitymas su Universitetu

Norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu eiga aprašyta Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universitetu tvarkoje.

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, arba įsitikinti, kad nesi skolingas, yra šie:

• Universiteto biblioteka (grąžinti knygas, kt.);
  • Universiteto Bendrabučių centras (įvykdyti įsipareigojimus, jei gyvenote jame);
  • Fakulteto administracija. Atvykti nereikia – atsiskaitymas bus pažymėtas automatiškai, atsiskaičius su kitais padaliniais.

Absolventai, turintys įsiskolinimų, atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo ne vėliau kaip 5 darbo dienos iki numatytos diplomų įteikimo dienos.

Studentams, neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais, negali būti išduodamas diplomas ar pažymėjimas.