FSF rugsėjo 1Rugsėjo 1-ąją dieną Vilniaus universiteto bendruomenė iškilminga švente RENOVATIO STUDIORUM pradės naujuosius 2023-2024 mokslo metus.

Maloniai kviečiame dalyvauti šventės renginiuose.

Rugsėjo 1 - sios dienos programa:

09:30 - 09:45 - Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10:30 - 12:00 - Metų pradžios šventė ir prof. Mintauto Gutausko Lectio Prima „Universitetas ir antropoceno iššūkiai“, (VU Teatro salė, Universiteto g. 3)

14:45 - 15:30 - Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena (Nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų. (Gedimino pr. 53)).

15:30 - 16:30 - Iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

Rugsėjo 4 - sios dienos programa:

09:30 - 10:30 - Pirmo kurso studentų susitikimas su Fakulteto dekanu, prodekane ir paskaita „Studijuoti, studentauti? Kaip mokytis universitete“ (doc. Sigita Girdzijauskienė) (VU Aula Parva, Universiteto g. 3)