Prof Joost paskaita FsF psl 22023 m. rugsėjo 7 d. 17 val. maloniai kviečiame į klinikinio psichologo ir Tilburgo universiteto profesoriaus dr. Joost Hutsebaut paskaitą „Detecting personality pathology early is the right thing to do“

Apie paskaitą:

Paskaitoje daugiausia dėmesio bus skiriama ankstyvam asmenybės sutrikimų nustatymui ir identifikavimui bei tam, kaip Alternatyvus asmenybės sutrikimų modelis (AMPD), įtrauktas į DSM-5 klasifikaciją, gali padėti anksti nustatyti didelės rizikos vaikus. Be to, bus aptarti empiriniai ankstyvosios intervencijos įrodymai gerinant asmenybės sutrikimų turinčių jaunuolių ir jų šeimų priežiūrą.

Apie profesorių:

Joost Hutsebaut yra klinikinis psichologas ir pagrindinis tyrėjas de Viersprong (Olandija), specializuotame psichikos sveikatos centre, skirtame asmenybės sutrikimų turintiems jaunuoliams ir suaugusiesiems. Tilburgo universiteto Medicinos ir klinikinės psichologijos katedroje jis vadovauja mokslinių tyrimų programai "Asmenybės patologijos prevencija ir ankstyvoji intervencija". Jis yra straipsnių apie asmenybės sutrikimų vertinimą, ankstyvąją intervenciją ir bendrąjį jų gydymą autorius.

Paskaita vyks VU Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius) anglų k. be vertimo. Kviečiame visus pasiklausyti paskaitos gyvai arba nuotoliniu būdu: https://rb.gy/2mib4 (ID 397 407 891 851; passcode LHtwTX)

Organizatoriai:

VU Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto Raidos psichopatologijos tyrimų centras

Asmuo kontaktams:

Prof. dr. Rasa Barkauskienė, el. p.

sveikatos fondas logotipas naudojamasProf. dr. Joost Hutsebaut vizitas Vilniaus universitete yra dalis VU Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto Raidos psichopatologijos tyrimų centro įgyvendinamo projekto „Pusiau struktūruotas interviu asmenybės funkcionavimo vertinimui (STiP-5.1): pritaikymas paauglių asmenybės sutrikimo diagnostikai Lietuvoje“ (Nr. (1.78 MR) SU-1074/S-144), finansuojamo Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Sveikatos apsaugos ministerija.