Arqus 3x2 600Siekiant  stiprinti  „Arqus“ universitetų  dėstytojų  ir studentų bendradarbiavimą  studijų programų/dalykų srityje ir sukurti galimybes vykdyti bendras mokymo ir mokymosi veiklas trumpalaikio mobilumo būdu, Vilniaus universitetas kviečia teikti paraiškas „Twinning“ mainų vizitams į „Arqus“ tinklo universitetus: Granados (Ispanija), Graco (Austrija), Leipcigo (Vokietija), Liono 1 (Prancūzija), Meinuto (Airija), Minjo (Portugalija), Padujos (Italija), Vroclavo (Lenkija).

„Twinning“ mainų vizito metu grupė, sudaryta iš 1 dėstytojo ir 3-5 studentų, vyksta pas partnerius, veikiančius toje pačioje (arba susijusioje) dalykinėje srityje. Išvykos trukmė yra 3–5 dienos (+2  dienos skiriamos kelionei).

„Twinning“ mainų vizitas  gali apimti grupinius mokymus, dirbtuves ar projektus vykdomus  I,II ir III studijų pakopų studentams. „Twinning“ veiklos gali būti įgyvendinamos per įprastinį (fizinį) arba mišrių (angl. blended) mobilumą.

Finansavimas:

Maksimali VU finansuojama suma – iki 2000 EUR/asmeniui (į šią sumą įskaičiuojama kelionė, apgyvendinimas, dienpinigiai/maistpinigiai – faktinės išlaidos). Maksimalus grupės dydis – 1 dėstytojas ir 3-5 studentai.

Paraiškos terminai ir procedūros:

Paraišką išvykai galima teikti čia.

Paraiškos teikiamos iki 2023 m. spalio 13 d.

Atrankos rezultatai skelbiami: 2023 spalio 31 d.

„Twinning“ mainų vizitų vykdymo laikotarpis: nuo  2023 m. lapkričio 1 d. iki gruodžio 15 d.*

Atrankos kriterijai:

• Numatytos veiklos inovatyvumas ir poveikis „Arqus“ tinklo plėtrai;
  • Numatytos veiklos nauda siunčiančiai ir priimančiai institucijoms;
  • Veiklos tvarumas (ankstesnės bendros veiklos su priimančiuoju universitetu ir/arba tolesnės veiklos įvykus „Twinning“ išvykai).

* Nepasinaudojus suteiktu finansavimu iki numatytos datos, vizitas negalės būti perkeliamas į kitus kalendorinius metus.