Kviečiame į Tavistock'o žmogiškųjų santykių instituto Grupių santykių programos direktoriaus, organizacijų tyrėjo ir konsultanto dr. Mannie Sher paskaitas ir seminarus.

Atviros paskaitos:
Sausio 21 d. 15.30 val. 306 a. paskaita „Group Relations in Theory and Practice“
Sausio 22 d. 10 val. 302 a. paskaita „Organizational Development and Reflective Learning: Case Study“

Sausio 21 d. ir 22 d. 17.30-20.00 val. dr. Mannie Sher ves konsultacinio pobūdžio seminarus.

Į seminarus prašome registruotis iš anksto, el. paštu: , nurodant vardą, pavardę, organizaciją ir poziciją organizacijoje, taip pat dieną, kurią norėsite dalyvauti.
Seminaro dalyvio mokestis ne VU darbuotojams 20 Lt. Mokestis bus priimamas atvykus į seminarą.

Skaityti daugiau...