Š. m. sausio 24 d. 17 val. Filosofijos fakulteto 204 aud. VU sociologijos doktorantai visus norinčius kviečia į paskaitą-diskusiją su sociologu Liutauru Kraniausku ir filosofu Aldžiu Gedučiu apie disertacijų gynimo ceremonijų slėpinius.
Jie pristatys savo tyrinėjimus ir pasidalins įžvalgomis, kaip skirtingose socialinių ir humanitarinių mokslų disciplinose ginamos disertacijos. Kaip gynimo ceremonijos dalyviai nustato ir nusako disertacijos vertę? Kaip sutrikdyti gynimo ceremonijos rimtį ir ramybę? Kas išprovokuoja diskusijas ir kas jas laimi? Kaip besiginančiam disertantui išvengti nepatogių klausimų? Kokios kritikos tikėtis? Kokius pavidalus įgyja akademinio lauko galios struktūros disertacijų gynimuose?