GettyImages 98945110

Tarptautinė mokslinė konferencija, skirta Emanuelio Levino (Emmanuel Levinas) etinės filosofijos apie Kitą aktualumui šiandien, sutelkiant dėmesį į šiuolaikinio pasaulio iššūkius: ekologinę katastrofą, Rusijos karą, kylantį fašizmą, visuotinį stebėjimą, nepadorią turtinę nelygybę ir t. t., ir į jo minties recepciją, susijusią su naujesniais intelektualiniais pokyčiais: postmodernizmu, posthumanizmu, neorealizmu, plastiškumu, antropocenu.

Konferencijos kalba - anglų.

Vieta: Vilniaus universitetas, Universiteto g. 3, Aula Parva ir Senato salė, Vilnius.
Data: 2023 m. lapkričio 7-9 d.

Organizacinis komitetas:

Danutė Bacevičiūtė, Richard A. Cohen, Jolanta Saldukaitytė, Rita Šerpytytė.

Su konferencijos programa galite susipažinti čia.

Nuotolinio prisijungimo nuoroda:

Passcode: 005445

Šią konferenciją finansuoja Lietuvos mokslo taryba (dotacijos Nr. S-LIP-22-62 ir Nr. S-MOR-23-2) ir Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Filosofijos institutas.