2023 12 21 SenatoKaledos web 29 642x410Gruodžio 21 d. Vilniaus universitete įvyko iškilmingas kalėdinis vakaras „2023-uosius metus palydint“. Renginyje prisiminti kalendorinių 2023 metų darbai, pagerbti šiais metais pasižymėję universiteto akademinės bendruomenės nariai, skambėjo palinkėjimai artėjantiems naujiesiems metams. Renginio metu apdovanoti ir mūsų fakulteto bendruomenės nariai:

Už ilgametę vaisingą akademinę veiklą, atsidavimą Vilniaus universitetui ir jo vardo garsinimą, profesoriaus emerito vardas suteiktas profesoriui dr. Romui LAZUTKAI.

Už išskirtinius metinius mokslo pasiekimus, indėlį plėtojant mokslą universitete ir Lietuvoje ir keliant universiteto mokslo prestižą pasaulyje 2023 metais Rektoriaus mokslo premijos diplomas įteiktas profesoriui habil. dr. Zenonui NORKUI.

Už mokslinius pasiekimus 2023 metais Rektoriaus premija skirta dr. Arūnui ŽIEDELIUI.

Geriausia 2023 metų fakulteto dėstytoja tapo Albina SAIKAUSKIENĖ.

Nuoširdžiai sveikiname laureatus!

Nominantai 2023