PG 2 2Kviečiame į Padujos universiteto profesoriaus Paolo Graziano paskaitas Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete. Profesorius studentams, dėstytojams ir visiems besidomintiems skaitys paskaitas šiomis temomis:

2024 m. kovo 25 d. 15.00 – 18.30 val. kviečiame į „Eko-socialinė gerovės valstybė ir ES Žaliasis kursas“ paskaitą, kuri vyks 302 auditorijoje (Universiteto g. 9). Nuotolinę transliaciją galitėsite stebėti Filosofijos fakulteto Youtube kanale.

2024 m. kovo 26 d. 9.00 – 12.30 val. kviečiame į „ES sprendimų priėmimas, kaita ir gerovės valstybių lyginamoji analizė“ paskaitą, kuri vyks 302 auditorijoje (Universiteto g. 9). Nuotolinę transliaciją galitėsite stebėti Filosofijos fakulteto Youtube kanale.

Paskaitos vyks anglų kalba, be vertimo.

Apie profesorių

Prof. Paolo Graziano yra Padujos universiteto politikos mokslų profesorius, Europos socialinės observatorijos mokslinis bendradarbis. Dr. Graziano skaitė kviestines paskaitas geriausiuose universitetuose Oksforde (University of Oxford), Kembridže (University of Cambridge), Paryžiuje (Sciences Po Paris), JAV (University of Washington, University of California Berkeley), Australijoje (University of Melbourne) ir kt. Jis dėsto politikos mokslų dalykus, politinę komunikaciją ir viešąjį valdymą, yra išleidęs penkias autorines knygas, keletą redaguotų tomų bei žurnalų specialiųjų numerių. Jo darbai europeizacijos, lyginamosios gerovės valstybės politikos, populizmo ir politinio vartotojiškumo klausimais yra gausiai publikuojami prestižiniuose tarptautiniuose žurnaluose. Pastaruoju metu prof. Graziano moksliniai interesai ir tyrimai apima ypač aktualias Europos Sąjungos eko-socialines ir tvarumo politikos iniciatyvas bei tendencijas. Džiaugiamės, jog prof. Graziano sutiko apsilankyti su paskaitų ciklu minėtomis temomis Vilniaus Universitete, Socialinės politikos studijų programoje.

Kviečiame registruotis gyvam dalyvavimui VU Filosofijos fakultete: https://forms.gle/m9WCdrNPM1GYfdiV9. Nuotoliniam paskaitų stebėjimui registracija nėra būtina.

%MCEPASTEBIN%