seminaras copy2024 m. rugpjūčio 27-29 d. Vilniuje vyks viena didžiausių ir reikšmingiausių kritinės kriminologijos konferencijų  – The 52nd conference of the European Group for the Study of Deviance and Social Control. Konferencijos tema: "Technologies of Oppression, Technologies of Resistance".

Šių metų konferencijoje kviečiame kritiškai pažiūrėti į technologijas – jų įtaką deviacijų sklaidai, naujoms socialinės kontrolės formoms ir pasipriešinimo galimybėms. Kviečiame dalyvauti konferencijoje ir teikti mokslinių tyrimų pristatymus, diskusijų paneles, knygų pristatymus, praktinius seminarus, performansus ir kitus išraiškos būdus.

Registruotis į konferenciją ir teikti pranešimų santraukas galima iki balandžio 22 d. šioje registracijos formoje: https://forms.office.com/e/4b7JMYm1AX

Daugiau informacijos apie konferenciją – 52nd EG conference

Konferenciją organizuoja VU Filosofijos fakulteto Kriminologijos katedra ir European Group for the Study of Deviance and Social Control.