VP Japonu paskaita2024 m. balandžio 8 d. 17 val. J. Kovalevskio auditorijoje vyks vieša dr. Christoph Brumann paskaita „From Private to Public and Back? The Cityscape Councils of Kyoto and the Urban Commons“.

Paskaitoje bus kalbama apie Kioto miestovaizdį kaip erdvę aktyviems akademiniams ir viešiesiems debatams. Pranešėjas supažindins, kokiais būdais bandoma išsaugoti buvusios Japonijos sostinės architektūrą, kokių diskusijų bei konfliktų tai sukelia ir kokią įtaką tai turi šio miesto gyventojams ir svečiams.

Dr. Christoph Brumann yra Makso Planko socialinės antropologijos instituto Halėje tyrimų grupės vadovas ir Halės-Vitenbergo universiteto antropologijos garbės profesorius. Šiuo metu vadovauja tyrimų grupei „Urban Futures in Asia“.