seima ir migracijaKovo 20 d., trečiadienį, 17.30 val. VU Filosofijos fakulteto 303 aud. (Universiteto g. 9/1, Vilnius) vyks Socialinio darbo katedros rengiama Sauliaus Beržinio filmo „Namuose vieni“ peržiūra, kurioje dalyvaus filmo režisierius, ir vieša diskusija „Šeima ir migracija“.

S. Beržinio režisuotame filme „Namie vieni“ pasakojama apie ekonominės migracijos išskirtas šeimas, kai tėvams išvykus uždarbiauti į užsienį vaikai paliekami gyventi Lietuvoje. Laikinai. Tik kol tėvai sutvarkys savo gyvenimą, kol atsistos ant kojų. Laikinumas išsitęsia metų metus, o susitikimas vis atidedamas.

Po filmo vyksiančioje diskusijoje dalyvaus VU Sociologijos katedros profesorė dr. Irena Juozeliūnienė, Vilniaus m. savivaldybės Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėja Lina Juškevičienė, Vilniaus m. savivaldybės VTAS Globos ir įvaikinimo poskyrio vedėja Greta Zvolinskienė, atotolio šeimų centro kūrėja Lina Gervinskaitė, Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos cento vadovė Rimantė Eidukevičiūtė, Vaiko raidos centro medicinos psichologė Vanda Vaitekonienė, Teisininkų biuro teisininkė Rita Rudnickaitė. Diskusiją moderuos VU Socialinio darbo katedros docentė dr. Violeta Gevorgianienė.

Norintieji dalyvauti turi registruotis el. paštu  .

Skelbimas