erasmus strelesVilniaus Universiteto Tarptautinių programų ir ryšių skyrius skebia ERASMUS stipendiją laimėjusių bei su nuline stipendija atrinktų studentų sąrašą.

Visi, atrinkti dalyvauti ERASMUS programoje ir esantys atsarginiuose sąrašuose studentai, kviečiami dalyvauti informaciniuose seminaruose, kurie vyks:

• 2013 m. balandžio 3 d., trečiadienį, 15.00 val. Teatro salėje, centriniuose rūmuose.
    Į seminarą kviečiame studentus, atrinktus į šių šalių universitetus: Prancūzija, Švedija, Šveicarija, Danija, Nyderlandai, Suomija, Airija, D. Britanija, Islandija, Norvegija, Portugalija, Belgija, Graikija, Vengrija ir Malta;
  • 2013 m. balandžio  4d., ketvirtadienį, 15 val. Teatro salėje, centriniuose rūmuose.
    Į seminarą kviečiame studentus, atrinktus į šių šalių universitetus: Austrija, Čekija, Ispanija, Lenkija, Turkija, Kroatija, Vokietija, Kipras, Estija, Italija, Latvija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija.

Informacinių seminarų metu praėjusiems Erasmus vidinę atranką studentams bus paaiškinti tolimesni veiksmai, tad dalyvavimas juose yra privalomas.

Jei kiltų klausimų, kreipkitės:

Edita Norvilaitė, tel. 2687250,

Tarptautinių programų ir ryšių skyrius
Centriniai rūmai, 242 kab.

Iki pasimatymo!