adfontes philosophiaŠ.m. kovo 26 d. įvyks „Ad Fontes Philosophia“ simpoziumas Filosofijos fakultete, 17.30 val. 201 aud. Simpoziumo data pavėlinta dėl Fakulteto dienų šventės.

Svarstymo tema – „Kas yra politika?“.
Klausimai bei literatūra išlieka tie patys kaip ir praėjusį simpoziumą:

1. Kuo aristotelinė politinio gyvenimo ir valstybės sampratos skiriasi nuo platoniškųjų?

2. Kuo supratingumas skiriasi nuo išminties ir koks jų vaidmuo bei santykis politiniame gyvenime Platono ir Aristotelio teorijose?

3. Kokia yra politikos meno paskirtis ir tikslas Platono ir Aristotelio teorijose? Ar esama šių dalykų sampratų skirtumų, kiek jie laikytini reikšmingais?

Literatūra:
Aristotelis. Politika, 1 knyga (p. 63-90); 2 knyga (p. 90-107); 7 knyga, (p. 306-316).
Nikomacho etika, 6 knyga (p. 169-185) ir 10 knyga (p. 259-273).

Parsisiųsti literatūrą
Šaltinis: www.ad-fontes.lt