2 proc. FSFNuoširdus ačiū visiems, 2012 m. skyrusiems 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetui! Būsime dėkingi, jeigu tai galėsite padaryti ir 2013 metais.

Parama iš Jūsų sumokėtų pajamų mokesčių Fakultetui bus skirta Jums pateikus prašymo formą FR0512_2 Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metų gegužės 2 d.

Pateikti prašymą galima keliais būdais:
•    elektroninis – internetinės bankininkystės vartotojams prisijungus prie Elektroninės deklaravimo sistemos (prašymas FR0512_2 gali būti pildomas ir pateikiamas internetu tiesiogiai);
•    prašymą užpildant ranka – atsispausdinus prašymo FR0512_2  formą ir ją užpildžius, reikia nunešti į Vilniaus mokesčių inspekciją adresu Ulonų g. 2, LT - 08245 Vilnius (įėjimas iš Apkasų g.). Jeigu esate kitame mieste, mokesčių inspekcijos adresus galite rasti čia.

Jūsų patogumui pateikiame užpildytą deklaracijos pavyzdį.

Formoje FR0512_2 paramos teikėjas turi nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą) ir paramos gavėjo kodą bei sutrumpintą pavadinimą:

Paramos gavėjo kodas: 211950810
Pavadinimas: Filosofijos Fakultetas