PleckaitisVilniaus universiteto Filosofijos fakultetas ir Vilniaus universiteto biblioteka maloniai kviečia Jus į profesoriaus, Filosofijos istorijos ir logikos katedros vedėjo, filosofo, logikos, Lietuvos filosofijos istorijos tyrinėtojo habil. dr. Romano Plečkaičio 80 metų jubiliejaus paminėjimą, kuris vyks rugsėjo 6 d. 12 val. VU universiteto bibliotekos Baltojoje salėje (Universiteto g. 3).
Čia taip pat bus atidaroma paroda skirta Profesoriaus atminimui – Non sibi, sed omnibus. Profesorius Romanas Plečkaitis (1933 – 2009).
Renginio tęsinys vyks VU filosofijos fakulteto 201 auditorijoje, kur Profesoriaus artimieji, kolegos, mokiniai pasidalys prisiminimais apie šį iškilų žmogų. Skelbimas

Renginio kontaktinis asmuo:
Gintarė Kurlavičiūtė