didysis-kiemasRugsėjo 6 d., penktadienį, bus minimas palaimintojo Jono Pauliaus II lankymosi Vilniaus universitete ir susitikimo su Lietuvos akademine bendruomene dvidešimtmetis.
Šia proga Vilniaus universiteto Didžiajame kieme 17.30 val. bus atidaroma fotografijų paroda „Nebijokite! Atverkite duris Kristui“, skirta vienintelio Romos katalikų vadovo vizito į mūsų valstybę dvidešimtmečiui paminėti. Parodą atidarys Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė.
18.00 val. vyks iškilmingas paminklinės lentos atidengimas Šv. Jono Krikštytojo ir šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje. Kalbės ir apeigas atliks Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas, bus demonstruojama pal. Jono Pauliaus II kalbos kultūros ir mokslo darbuotojams vaizdo įrašo ištrauka, pasisakys Vilniaus universiteto mokslo reikalų prorektorius prof.  Eugenijus Butkus, kardinolas Audrys Juozas Bačkis, knygos apie popiežių Joną Paulių II autorius amerikiečių teologas dr. George‘as Weigelis, diplomatas dr. Žygimantas Pavilionis.
Paminklinės lentos autoriai – grafikai Albertas Gurskas ir Petras Repšys. Lėšas jos gamybai skyrė Vilniaus universitetas.
Kviečiame dalyvauti.

„Universiteto naujienos“ informacija