dissertationsŠ. m. rugsėjo 20 d. 12 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje ROMAN VORONOVIČ gins disertaciją „Mokinių pažintinių mokėjimų ugdymas panaudojant realų ir virtualų eksperimentą chemijos pamokose“ socialinių mokslų srities, edukologijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Š. m. rugsėjo 20 d. 15 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje VITA VENSLOVAITĖ gins disertaciją „Mokytojo naratyvo įtaka mokinio estetiniam suvokimui: muzikinės raiškos fenomenologinė perspektyva“ socialinių mokslų srities, edukologijos krypties daktaro laipsniui gauti.