Faculty-of-PhilosophyŠ. m. lapkričio 7-8 d. Vilniaus Universiteto Filosofijos fakulteto konferencijų salėje (201 a.) įvyks konferencija „Studijų tarptautinimas: siekiniai ir problemos“. Konferencija vykdoma pagal Europos Sąjungos projektą „Tarptautiškumas sociologijos ir kriminologijos studijose“ (VP1-2.2-ŠMM-07-K-02-053).
Konferencija vyks anglų ir lietuvių kalbomis: lapkričio 7 d. - anglų kalba, lapkričio 8 d. - lietuvių kalba.
Konferencijos programa: lapkričio 7 d. (anglų k.) ir lapkričio 8 d. (lietuvių k.)

Daugiau informacijos apie vykdomą projektą pateikiama čia.

Renginio kontaktinis asmuo:
Gražina Rapolienė