foto BENDROS NAUJIENOS copyKviečiame dalyvauti moksliniame seminare „PSICHOLOGINĖ GEROVĖ IR TRAUMA“, kuris vyks 2013 m. lapkričio 28 d. (ketvirtadienį) Filosofijos fakulteto Konferencijų salėje (201 a.). Seminaro pradžia 16 val.

Seminaro metu bus diskutuojama apie traumas patyrusių asmenų gerovę, sąsajas su potrauminiu stresu ir psichosocialiniais veiksniais. Seminaro moderatorius dr. Evaldas Kazlauskas.

Seminarą organizuoja VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros Traumų psichologijos tyrimų grupė.
Daugiau informacijos apie renginį ir registracija el.paštu:
Užsiregistravusiems iki lapkričio 25 d. bus išduodami pažymėjimai.

Renginio kontaktinis asmuo:
Paulina Želvienė