Terese SlekaityteKviečiame aplankyti fakulteto 3-jame aukšte atidaromą Teresės Šlekaitytės darbų parodą. Skelbimas.
Teresė gimė 1991 m, Kaune.  Baigusi „ Spindulio“ pagrindinę mokyklą Vilniuje, ji mokėsi Trakų neįgaliųjų užimtumo centre, kur įgijo tekstilės rankdarbių gamintojos specialybę,  taip pat nuo 2005m. lanko studiją „ Menas sau“. Pirmąsias savo parodas pristatė Vilniuje ir Trakuose, o  šiais metais jos darbus galėjome išvysti parodų centre LITEXPO,  LR Seimo rūmuose.  Artėjant gruodžio 3 – iajai, Tarptautinei žmonių su negalia dienai, Teresė savo darbus sutiko pristatyti ir Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete.