VNSNepriklausomybės stipendijos skyrimo komisija kviečia dalyvauti 2014 m. „Valstybės Nepriklausomybės stipendijos“ konkurse.
Stipendija yra skiriama humanitarinių ir socialinių mokslų jauniesiems mokslininkams už Lietuvos valstybingumo stiprinimui svarbius mokslo tyrimus. Kandidatų dokumentai stipendijai gauti priimami iki kiekvienų metų gruodžio 31 d. – dokumentų pateikimo pabaigoje pretendentė ar pretendentas negali būti vyresni nei 33 metai.
Valstybės Nepriklausomybės stipendiją Lietuvos Respublikos Seimas įsteigė 2008 metais. Ji įteikiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – kiekvienų metų kovo 11-ąją. Stipendija yra 300 Bazinių socialinių išmokų (anksčiau - MGL) dydžio.
Išsamią informaciją apie Valstybės Nepriklausomybės stipendiją rasite čia.