researchŠvietimo mainų paramos fondas (toliau – Fondas) skelbia valstybinių stipendijų konkursą dalinėms studijoms ir mokslinėms stažuotėms valstybinėse Lenkijos Respublikos mokslo ir studijų institucijose 2014–2015 mokslo metais.

Dalinės studijos ir mokslinės stažuotės galimos šiuo laikotarpiu: 2014 m. rugsėjo mėn. – 2015 m. birželio mėn.

Konkurse gali dalyvauti tik LR piliečiai:

• 2-10 mėn. trukmės dalinėms studijoms: Lietuvos mokslo ir studijų institucijų (toliau - MSI) visų studijų sričių nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų (ne žemesnio kaip II kurso), magistrantūros ir doktorantūros studijų studentai. Bendra šios grupės siūlomų dalinių studijų LR piliečiams trukmė – 50 mėnesių.
  • 1-10 mėn. trukmės mokslinėms stažuotėms: Lietuvos MSI doktorantai, universitetų ir kolegijų dėstytojai, mokslo darbuotojai bei valstybinių mokslinių tyrimų institutų doktorantai, mokslo darbuotojai ir tyrėjai, kuriems šios pareigos yra pagrindinė darbovietė.  Bendra šios grupės siūlomų mokslinių stažuočių trukmė - 30 mėnesių.

! SVARBU: Paraiškas Fondas turi gauti iki 2014 m. vasario 14 d. 16.00 val. Paraiškos, gautos vėliau nei nurodyta data ir laikas, svarstomos nebus. Daugiau informacijos