Doktorantu seminaras2014 m. gegužės 2 d. 12 val. Vilniaus Universiteto Filosofijos fakulteto 201 aud. Ieva Bieliauskienė gins disertaciją „Psichoterapijos veiksmingumo kokybinė analizė: vyrų ir moterų terapinių veiksnių refleksija“ socialinių mokslų srities, psichologijos krypties daktaro laipsniui gauti.

2014 m. gegužės 2 d. 14:30 val. Vilniaus Universiteto Filosofijos fakulteto 201 aud. Juliana Lozovska gins disertaciją „Psichoterapinių pokyčių reflekcijos: terapiniai veiksniai ir pykčio raiškos kaita“ socialinių mokslų srities, psichologijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Kontaktinis asmuo:
Danguolė Žiūraitienė