prof. Ralf EversGegužės 13 d., antradienį, 18 val. VU Filosofijos fakulteto 303 a. (Vilnius, Universiteto g. 9/1) kviečiame į Socionomų forumo susitikimą „Humoras socialiniame darbe. Filosofiniai ir teologiniai skatuliai socialinei praktikai“. Skelbimas

Socialinis darbas yra profesija, kurioje viskas yra ir privalo  būti rimta. Juk socialinės darbuotojos ir socialiniai darbuotojai konfrontuoja su šešėline žmogiškosios egzistencijos puse: kančia, skurdu, liga, prievarta ir pan. Be to šie profesionalai dar ir susiduria su prieštaringais lūkesčiais, ambivalentiškomis ir dileminėmis situacijomis (pvz., jie privalo padėti ir kontroliuoti tuo pačiu metu). Turbūt nuskambės paradoksaliai, tačiau kaip tik humoras šiame darbe gali būti labai prasmingas.

Filosofija ir teologija rodo: humoras yra aukštos kompetencijos ir kartu humanistiška laikysena, kuri su visu rimtumus žvelgia į tai, kas yra prieštaringa, ambivalentiška, neįveikiama. Humoras labai padeda suprasti.
Su humoro pagalba lengviau atrandami nauji sprendimo keliai, nes jis padeda nugalėti pokyčių baimę ir yra didelis papildomos energijos šaltinis.

Apie visa tai socionomų forume kartu su prof. dr. RALFU EVERSU iš Drezdeno aukštosios socialinio darbo mokyklos. Ateikite ir juoksimės kartu :).

Socionomų forumo organizatoriai

Kontaktinis asmuo: