Diplomu iteikimas VU FsF 2013 Diplomų įteikimas VU pagrindinių, vientisųjų ir magistrantūros studijų absolventams vyks birželio 11–27 d. Šv. Jonų bažnyčioje (Universiteto g. 3, Vilnius).

VU Filosofijos fakulteto absolventams diplomai bus įteikti birželio 25 dieną - bakalaurantams 13.00-16.00, magistrantams 16.00-18:00. Diplomų įteikimo tvarkaraštis Parsisiųsti

Primename, kad diplomai gali būti įteikiami absolventams, pagal nustatytą tvarką atsiskaičiusiems su Vilniaus universitetu.

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti (jei jiems yra skolinga), yra VU Biblioteka (centrinis abonementas, fakulteto biblioteka), VU Bendrųjų reikalų direkcija (dėl bendrabučio), VU Studentų atstovybė (dėl studento pažymėjimo), fakulteto administracija.

Neatsiskaičiusiems su šiais Universiteto padaliniais negali būti išduodamas diplomas. Išsami informacija apie atsiskaitymą su Vilniaus Univeritetu čia.