Kompetencijos kėlimas vykstant į BASEES organizuojamą konferenciją

Projektas „Kompetencijos kėlimas vykstant į BASEES (the British Association for Slavonic and East European Studies) organizuojamą konferenciją Kembridže“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0473)ES VU logo

Projekto dalyvis: dr. Laimutė Žilinskienė

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją skaitant pranešimą BASEES (the British Association for Slavonic and East European Studies) organizuojamoje konferencijoje, kuri vyks 2019 m. Kembridže (Robinson College), balandžio 12-14 dienomis.

Projekto santrauka: Pranešimu apie skirtingų sovietmečio kartų elgsenos modelius siekiama pristatyti, kokią įtaką pirmos ir paskutinės sovietinės kartos prisitaikymo modeliams turėjo kintanti XX a. modernybė, kokia yra kartų prisitaikymo ypatumai posovietinėje Lietuvoje, kokios yra kartų ribos, kokia yra skirtingų sovietinių kartų sovietmečio ir posovietinių transformacijų atmintis ir jos reikšmė kartų identitetui ir santykiams tarp kartų. Bus aptarti šių kartų socializacijos bruožai ir prisitaikymo modeliai sovietmečiu ir posovietinėje Lietuvoje, skiriant dėmesį šeimos instituto reikšmei socializacijoje. Šiuo dalyvavimu siekiama įgyti kompetencijų kartų problematikoje, kartų klasifikacijos klausimais, atsižvelgiant į vykusias transformacijas skirtingose šalyse.

Projekto rezultatai: pristatytas žodinis pranešimas BASEES (the British Association for Slavonic and East European Studies) organizuojamoje konferencijoje Kembridže.

Finansavimo šaltinis: Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0473) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).