Priėmimas

Doktorantūros studijos – tai trečiosios pakopos studijos, apimančios aukšto teorinio lygio dalykų studijas, kryptingus mokslinius tyrimus ir disertacijos rengimą. Studijos orientuotos į studijų kokybę, lankstų studijų proceso organizavimą, mokslinės aplinkos formavimą.

Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete organizuojamos Edukologijos, Etnologijos, Filosofijos, Psichologijos bei Sociologijos mokslo krypčių doktorantūros studijos.

Universiteto akademiniuose padaliniuose kasmet atnaujinama eksperimentinė bazė – tai sudaro geresnes sąlygas doktorantams vykdyti mokslinius tyrimus. Doktorantai tobulina savo žinias seminaruose, aktyviai dalyvauja tarptautiniuose renginiuose, moksliniuose projektuose, dirba pedagoginį darbą.

Vilniaus universitetas turi jungtinės doktorantūros patirties su Italijos, Prancūzijos, Belgijos, Vokietijos ir kitais universitetais.

Apgintų daktaro disertacijų skaičiumi Vilniaus universitetas yra lyderis tarp Lietuvos universitetų. Jau daug metų Jaunųjų mokslininkų sąjungos organizuojamuose konkursuose dėl geriausių disertacijų autorių daugiausia apdovanojimų tenka Vilniaus universiteto doktorantams.

Priėmimo į doktorantūros studijas Vilniaus universitete taisykles ir kitą aktualią informaciją galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos