Mokslinės kompetencijos ugdymas dalyvaujant tarptautinėje mokslinėje konferencijoje XVI ECP 2019

Projektas „Mokslinės kompetencijos ugdymas dalyvaujant tarptautinėje mokslinėje konferencijoje XVI ECP 2019“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0103)ES VU logo int

Projekto dalyvis: dr. Antanas Kairys

Projekto tikslas: Tobulinti jaunojo mokslininko mokslinę kompetenciją, dalyvaujant tarptautinėje mokslinėje konferencijoje XVI ECP 2019 ir pristatant joje savo mokslo tyrimų rezultatus tarptautinei akademinei bendruomenei.

Projekto santrauka: Projekto tikslas - tobulinti jaunojo mokslininko mokslinę kompetenciją, dalyvaujant tarptautinėje mokslinėje konferencijoje XVI ECP 2019 ir pristatant joje savo mokslo tyrimų rezultatus tarptautinei akademinei bendruomenei. Šiame moksliniame pranešime bus pristatomi Lietuvoje atlikto tyrimo apie vairuotojų elgseną ir nuostatas bei jų sąsajas su laiko perspektyva rezultatai. Dalyvavimas tarptautinėje mokslinėje konferencijoje suteiktų galimybę viešinti Lietuvoje atlikto tyrimo rezultatus, o taip pat leistų plėtoti tarptautinius ryšius su panašioje srityje dirbančiais kolegomis iš užsienio.

Projekto rezultatai: pristatytas žodinis pranešimas tarptautinėje mokslinėje konferencijoje XVI ECP 2019.

Finansavimo šaltinis: Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0103) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos